![Узагальнена інформація про роботу зі зверненнями громадян](http://www.vn.mk.ua/images/userimages/thumbnails/1460124008.jpg)
До виконкому Миколаївської міської ради надійшло та було розглянуто 2850 звернень від громадян, в т.ч. 2696 письмових звернень та 154 звернення на особистих прийомах.
У порівнянні з аналогічним періодом 2015 року кількість звернень збільшилось на 1629 (43%).
Всього у зверненнях було порушено 2966 питань.
Найбільша кількість питань у зверненнях, які надійшли від мешканців міста протягом І кварталу 2016 року, стосувалася:
– соціального захисту – 1835 (62 %), у 2015 році -427 (35%);
– комунальних проблем – 560 (19%), у 2015 році – 369 (30%);
– поліпшення житлових умов – 168 (6%), у 2015 році – 153 (13%);
– земельних питань – 69 (2 %), у 2015 році -87 (7%);
– будівництва та архітектури – 52 (2 %), у 2015 році – 59 (5%);
– транспорту та зв’язку – 46 (1,5%), у 2015 році – 32 (3%);
– торгівлі – 47 (1,6%) , у 2015 році -37 (3%);
– забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку – 61 (2 %), у 2015 році – 15 (1%).
З вищих органів державної влади надійшло 104 звернення (3,6%), у 2015 році – 100 (8%).
Колективних звернень надійшло 221 (7,8 %), у минулому році – 163 (13%).
У більшості колективних звернень громадяни порушують питання житлово-комунального господарства: ремонт покрівель, будинків, водопостачання, а також благоустрою, комфортних та безпечних умов проживання.
Кількість звернень, які надійшли від мешканців районів міста до виконкому Миколаївської міської ради, розподілились таким чином: з Центрального району – 978 (у 2015 році – 448), Заводського району – 908 (у 2015 році – 327), Ленінського району – 692 (у 2015 році – 257), Корабельного району – 224 (у 2015 році - 152). Від мешканців, які мають реєстрацію інших міст України та Миколаївської області, надійшло 48 звернень, у минулому році – 37.
За звітний період вирішено позитивно 258 звернень, надано роз’яснення на 559 звернень. Направлено за належністю відповідно до ст.7 Закону України «Про звернення громадян» 1618 звернень. Не підлягає розгляду відповідно до ст.8 Закону України «Про звернення громадян» 4 звернення.
На виконання ст. 18 Закону України «Про звернення громадян» у виконкомі міської ради створені умови для участі заявників у розгляді звернень. Звернення розглядаються з виїздом на місце за участю заявників.
Звернення інвалідів Великої Вітчизняної війни та жінок, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», розглядаються особисто міським головою. Розгляд звернень та забезпечення проведення першочергового особистого прийому цієї категорії городян взято під особистий контроль міським головою.
(Див. таб.1)
Особлива увага також приділяється вирішенню проблем, з якими звертаються ветерани війни та праці, громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, багатодітні сім’ї, одинокі матері та інші громадяни, які потребують соціального захисту та підтримки.
(Див. таб.2)
Основні питання, з якими звертаються городяни цих категорій: виділення житла та поліпшення умов проживання, ремонт будинків, покрівель, надання матеріальної допомоги, відведення земельних ділянок.
За «телефоном довіри» до відділу по роботі зі зверненнями громадян департаменту забезпечення діяльності виконавчих органів Миколаївської міської ради у І кварталі 2016 року зателефонували 20 городян. Основні питання, які порушують мешканці міста за «телефоном довіри»: поліпшення житлових умов, незадовільне теплопостачання, ремонт покрівлі, надання матеріальної допомоги, відведення земельної ділянки під будівництво житлового будинку. На всі звернення надано вичерпні роз’яснення.
За січень-березень 2016 року на «гарячу лінію» прийнято 16 телефонних дзвінків.
Протягом січня-березня 2016 року на сайт Миколаївської міської ради надійшло 293 електронних звернення. Основні питання, які були розглянуті під час розгляду та відпрацювання електронних звернень, стосувалися: комунального господарства, транспорту, торгівлі. В 2015 році надійшло – 220 електронних звернень.
До виконкому Миколаївської міської ради надійшло 84 інформаційних запити. Відповідно до ст.15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» звіти щодо задоволення запитів на інформацію щомісяця публікуються на Інтернет-порталі «Миколаївська міська рада». В 2015 році надійшло 103 інформаційних запити.
З контактного центру Миколаївської області надійшло 1650 звернень від громадян, які зателефонували на урядову «телефонну гарячу лінію» державної установи «Урядовий контактний центр», в 2015 році – 505.
Зі «скриньки довіри» надійшло 318 письмових звернень, в 2015 році - 109.
Протягом І кварталу 2016 року міським головою, заступниками міського голови, керуючим справами виконавчого комітету Миколаївської міської ради проведено 22 особистих прийоми.
Основні питання, з якими звертаються громадяни під час особистих прийомів: поліпшення житлових умов, приватизація кімнат в гуртожитках, капітальний ремонт будинків, ремонт покрівель, виділення матеріальної допомоги на лікування, відведення земельних ділянок під будівництво житлових будинків.
Відділ по роботі зі зверненнями громадян департаменту забезпечення діяльності виконавчих органів міської ради.
(Примітка: Ознайомитись з даними таблиць можна в паперовому варіанті газети або в файлі формату ПДФ)
Источник: Вечерний Николаев | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Узагальнена інформація про роботу зі зверненнями громадян"