![Звернення до Дня Небесної Сотні](http://www.vn.mk.ua/images/userimages/thumbnails/1455897204.jpg)
Звернення до Дня Небесної Сотні
Сьогодні друга річниця однієї з найтрагічніших подій в історії незалежної України.
Два роки тому Герої Майдану, найкращі сини та доньки українського народу, дали відлік новій історії нашої нації.
Вони віддали своє життя за нову Україну, вільну від корупції, за Україну з чесним та відповідальним політикумом, за Україну суверенну і незалежну.
Їх приклад самопожертви, любові до Батьківщини надихнув тисячі наших Героїв на боротьбу з російською агресією.
Вони зробили найбільший та найскладніший крок, тепер вся відповідальність на нас – все залежить від наших переконань, наполегливості і терпіння.
Кожен з нас сьогодні воює на своєму фронті і тим самим закладає міцний фундамент спільного європейського майбутнього. Так, в ньому ще є прогалини та тріщини – судова система, прокуратура, корупція.
Але основні цеглини вже закладені – наша впевненість, віра та наполеглива робота.
Цеглина за цеглиною ми вибудовуємо наше завтра – патрульна поліція, економічна децентралізація, переатестація судової гілки, запровадження електронних закупівель, відкритість та публічність влади, міжнародна співпраця.
В 2014 році нам вдалося зберегти країну, в 2015 році ми запустили потужний і безповоротний маховик реформування всіх сфер суспільства, в 2016 році нам важливо не зупинитися, не скласти рук. Реформування – складний, тривалий та іноді болючий процес, але який перезавантажить країну.
У нас є все для цього – амбіції, досвід, віра, розуміння, приклад успішних сусідніх країн і наша Небесна Сотня – наші янголи-охоронці, які підтримують нас у небесній канцелярії і заради пам’яті яких ми не маємо права здатись і зупинитися.
Слава Небесній Сотні! Слава Україні! Героям слава!
Голова облдержадміністрації Вадим Меріков.
Голова обласної ради Вікторія Москаленко.
***
20 лютого - День Героїв Небесної Сотні
У лютому 2015 року в календарі пам’ятних дат Української держави з’явився новий запис. Відповідно до Указу Президента України, 20 лютого в Україні встановлено Днем Героїв Небесної Сотні.
Події на столичному Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській у кінці 2013 – на початку 2014 років вразили всю країну: під час мирного протесту постраждали тисячі людей, більше ста українців було позбавлено життя за чиїмось жахливим сценарієм. Ці страхітливі моменти закарбовано на кадрах фото- і відеохронік, які розійшлися світом.
Світ молився за Україну та знав обличчя тих, кого назвали Небесною Сотнею. Вони були простими людьми, які стали на захист Гідності свого народу, відстоювали свободу, хотіли змін на краще у своєму рідному домі.
Народ скористався своїм правом на самовизначення. З єдиного пориву українців народилася велика сила. Виклик сучасності – не втратити здобутків Революції Гідності.
Від щирого серця бажаю усім миру, порозуміння та згуртованості, віри у достойне майбутнє нашої країни!
Слава Україні! Слава її героїчним синам!
Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич.
Источник: Вечерний Николаев | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Звернення до Дня Небесної Сотні"