![УЗАГАЛЬНЕНА ІНФОРМАЦІЯ про роботу зі зверненнями громадян, які надійшли до виконкому Миколаївської міської ради протягом 2015 року](http://www.vn.mk.ua/images/userimages/thumbnails/1455107350.jpg)
До виконкому Миколаївської міської ради надійшло та було розглянуто 6713 звернень від громадян, в т.ч. 6010 письмових звернень та 703 звернення на особистих прийомах.
У порівнянні з аналогічним періодом 2014 року кількість звернень збільшилась на 1451 (27,6%). Всього звернулися 31802 громадянина.
Всього у зверненнях було порушено 7167 питань.
Найбільша кількість питань у зверненнях, які надійшли від мешканців міста протягом 2015 року, стосувалася:
комунальних проблем – 2581 (39%), у 2014 році – 1685 (32%);
соціального захисту – 2324 (35%), у 2014 році -1537 (29%);
поліпшення житлових умов – 772 (12%), у 2014 році – 736 (14%);
земельних питань – 306 (6%), у 2014 році -456 (7%);
будівництва та архітектури - 244 (4%), у 2014 році – 217 (4%);
транспорту та зв’язку – 184 (3%), у 2014 році – 143 (3%);
торгівлі – 160 (2,4%), у 2014 році - 122 (2%);
забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку – 107 (1,6 %), у 2014 році – 152 (3%).
З вищих органів державної влади надійшло 540 звернень (8%), у 2014 році – 537 (10%).
Колективних звернень надійшло 1162 (17 %), у 2014 році – 631 (12%).
У більшості колективних звернень громадяни порушують питання житлово-комунального господарства: ремонт покрівель, будинків, водопостачання, а також благоустрою, комфортних та безпечних умов проживання.
Кількість звернень, які надійшли від мешканців районів міста до виконкому Миколаївської міської ради, розподілились таким чином: з Центрального району – 2063 (у 2014 році – 1572), Заводського району – 1978 (у 2014 році – 1719), Ленінського району – 1673 (у 2014 році – 1244), Корабельного району – 793 (у 2014 році - 559). Від мешканців, які мають реєстрацію інших міст України та Миколаївської області, надійшло 206 звернень, у 2014 році – 131.
Протягом 2015 року необґрунтованих заяв та скарг до виконкому Миколаївської міської ради не надходило.
За звітний період вирішено позитивно 1152 звернення, надано роз’яснення на 3272 звернення. Направлено за належністю відповідно до ст.7 Закону України «Про звернення громадян» 1674 звернення. Не підлягає розгляду відповідно до ст.8 Закону України «Про звернення громадян» 14 звернень.
На виконання ст. 18 Закону України «Про звернення громадян» у виконкомі міської ради створені умови для участі заявників у розгляді звернень. Звернення розглядаються з виїздом на місце за участю заявників.
Звернення інвалідів Великої Вітчизняної війни та жінок, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», розглядаються особисто міським головою. Розгляд звернень та забезпечення проведення першочергового особистого прийому цієї категорії городян взято під особистий контроль міським головою.
(Див. таб.1)
Особлива увага також приділяється вирішенню проблем, з якими звертаються ветерани війни та праці, громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, багатодітні сім’ї, одинокі матері та інші громадяни, які потребують соціального захисту та підтримки.
(Див. таб.2)
Основні питання, з якими звертаються городяни цих категорій: виділення житла та поліпшення умов проживання, ремонт будинків, покрівель, надання матеріальної допомоги, відведення земельних ділянок.
З метою постійного контролю за організацією роботи зі зверненнями громадян у виконкомі Миколаївської міської ради вживаються відповідні заходи.
Протягом звітного періоду до виконкому міської ради надійшло 5 повторних звернень. Проводиться постійний аналіз надходження повторних звернень.
За телефоном довіри до відділу по роботі зі зверненнями громадян департаменту забезпечення діяльності виконавчих органів Миколаївської міської ради протягом січня - грудня 2015 року зателефонували 118 городян. Основні питання, які порушують мешканці міста за телефоном довіри: поліпшення житлових умов, незадовільне теплопостачання, ремонт покрівлі, надання матеріальної допомоги, відведення земельної ділянки під будівництво житлового будинку. На всі звернення надано вичерпні роз’яснення.
За січень-грудень 2015 року на «гарячу лінію» прийнято 85 телефонних дзвінків.
Протягом січня-грудня 2015 року на сайт Миколаївської міської ради надійшло 1036 електронних звернень, у 2014 році - 727. Основні питання, які були розглянуті під час розгляду та відпрацювання електронних звернень, стосувалися: комунального господарства, транспорту, торгівлі.
До виконкому Миколаївської міської ради надійшло 243 інформаційні запити, у 2014 році - 175. Відповідно до ст.15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» звіти щодо задоволення запитів на інформацію щомісяця публікуються на Інтернет-порталі «Миколаївська міська рада».
З контактного центру Миколаївської області надійшло 3225 звернень від громадян, які зателефонували на урядову «телефонну гарячу лінію» державної установи «Урядовий контактний центр». За звітний період 2014 року надійшло 1422 звернення.
Зі «скриньки довіри» надійшло 489 письмових звернень, у 2014 році - 343.
Протягом січня-грудня 2015 року міським головою, секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови, керуючим справами виконавчого комітету Миколаївської міської ради проведено 99 особистих прийомів.
Основні питання, з якими звертаються громадяни під час особистих прийомів: поліпшення житлових умов, приватизація кімнат в гуртожитках, капітальний ремонт будинків, ремонт покрівель, виділення матеріальної допомоги на лікування, відведення земельних ділянок під будівництво житлових будинків.
Відділ по роботі
зі зверненнями громадян
департаменту
забезпечення діяльності
виконавчих органів
Миколаївської міської ради.
***
Примітка: з даними таблиць можно ознайомитись в паперовому варіанті газети або в файлі ПДФ формату.
Источник: Вечерний Николаев | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "УЗАГАЛЬНЕНА ІНФОРМАЦІЯ про роботу зі зверненнями громадян, які надійшли до виконкому Миколаївської міської ради протягом 2015 року"