Подробно
Проведено III обласний (відбірковий) етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під гаслом «Об' єднаймося ж, брати мої!»Украина, Чернигов и область | Местные новости | 01-02-2016 11:44 | Управління культури і туризму :. Чернігівщина > Вести от этого источника
Обласним методичним центром навчальних закладів культури і мистецтв організовано та проведено III обласний (відбірковий) етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під гаслом «Об'єднаймося ж, брати мої!» серед учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів області, підведення підсумків якого відбулось 27 січня 2016 року на базі Чернігівської дитячої художньої школи. Источник: Управління культури і туризму :. Чернігівщина | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЧернигов![]() |
Добавить комментарий к новости "Проведено III обласний (відбірковий) етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під гаслом «Об' єднаймося ж, брати мої!»"