Подробно
Закарпатців на вибори закликали комедійним соціальним роликомУкраина, Ужгород и Закарпатская область | Местные новости | 25-10-2015 14:28 | Незалежне інформаційне агентство ZIK.com.ua - Ужгород > Вести от этого источника
Риторичним запитанням «А ти не в змозі поставити галочку?» соціальна реклама мотивувала українців прийти на вибори цього року. Успіх таких роликів громадські діячі та волонтери зрозуміли після минулорічних політичних перегонів. Тоді молодь прийти на дільниці закликали роликом про волонтерів та бійців АТО. І, як зазначають психологи, це дало свій ефект. Источник: Незалежне інформаційне агентство ZIK.com.ua - Ужгород | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаУжгород |
Добавить комментарий к новости "Закарпатців на вибори закликали комедійним соціальним роликом"