Подробно
Шановні члени Регіональної торгово-промислової палати Миколаївської області!Украина, Николаев и область | Местные новости | 12-09-2015 | Вечерний Николаев > Вести от этого источника
![]() На жаль, внаслідок цілої низки подій, які носять явні ознаки відкритого рейдерського захоплення, діяльність Регіональної торгово-промислової палати Миколаївської області була фактично паралізована. Нам прикро, що через конфлікт навколо посади президента палати, вимушені були страждати ви, наші члени. Ми всі розуміємо, що ситуація потребує негайного вирішення. Єдиний правильний шлях вирішення конфлікту ТПП України вбачає у терміновому проведенні позачергових загальних зборів членів Регіональної торгово-промислової палати Миколаївської області, які призначені на 14 вересня 2015 року. Ми впевнені, що тільки під час зборів може бути встановлене ваше справжнє волевиявлення щодо особи президента РТПП. Источник: Вечерний Николаев | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаНиколаев![]() |
Добавить комментарий к новости "Шановні члени Регіональної торгово-промислової палати Миколаївської області! "