Подробно
У Богородчанах провели турнір з міні-футболу серед юнаків до Дня фізичної культури і спорту (фото)Украина, Ивано Франковск и область | Местные новости | 10-09-2015 10:01 | Стик - інформаційний портал > Вести от этого источника
У середу, 9 вересня, на новому майданчику зі штучним покриттям Богородчанської ЗОШ №1 проведено турнір з міні-футболу серед юнаків до Дня фізичної культури і спорту. Участь у турнірі взяли 6 команд: Дзвиняч, Глибівка, Старі Богородчани та 3 команди з Богородчан. Змагання проходили за коловою схемою у двох групах і в результаті у «бронзовому» фіналі перемогу здобули юні футболісти зі Старих Богородчан. У грі за перше місце господарі турніру Богородчани впевнено виграли в Глибівки. Источник: Стик - інформаційний портал | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаИвано Франковск |
Добавить комментарий к новости "У Богородчанах провели турнір з міні-футболу серед юнаків до Дня фізичної культури і спорту (фото)"