![З Днем Державного прапора та Днем Незалежності України!](http://www.vn.mk.ua/images/userimages/thumbnails/1440170603.jpg)
З Днем Державного прапора
та Днем Незалежності України!
Історія України наповнена подіями самоствердження українського народу. Державні свята із червоної дати перетворились у символ нескореного духу, несхитної віри, незламної боротьби. Проходячи через все це, ми змінюємось, змінюється наша свідомість, відбувається ідентифікація українськості.
23 серпня ми традиційно відзначаємо День Державного прапора України. І сьогодні наш державний символ теж бачиться дещо іншим. Жовто-синій стяг – символ перемоги, символ української землі, рідної території, це пам'ять про тих, хто поліг, відвойовуючи кожен метр своєї Батьківщини. Жовто-синій стяг – це одвічна мрія миролюбивого українського народу до незалежності, не поневірятись, а бути господарями у своїй державі.
24 серпня українці святкують день народження своєї Батьківщини як незалежної суверенної держави. Дорога до цієї доленосної події встелена загиблими на полях нерівного бою, закатованими у таборах і тюрмах, понівеченими морально, духовно, але такими, що не скорилися, не зреклися і не зрадили.
Дорогі земляки, бажаємо вам мирного неба і щедрої колосистої ниви, внутрішньої міці і життєвої снаги на кожен день!
Нехай запанують у нашому Українському домі злагода і добробут, щастя і надія!
Слава Україні!
З повагою.
Голова Миколаївської облдержадміністрації
Вадим Меріков.
Голова Миколаївської обласної ради
Володимир Луста.
День Незалежності
України
Дорогі миколаївці! 24 річницю незалежності нашої держави ми зустрічаємо у непростий період перетворень. Стрімко змінилося життя кожного з нас, ми щодень долаємо нові випробування. Увесь світ переконався, що українці – самобутня нація, яка пишається своєю історією, любить власну державу та понад усе прагне її незалежності і свободи!
Майже чверть століття український народ шукав свій шлях, часом опиняючись на розпутті. Сьогодні ми тверді в своїх переконаннях: єдина держава, єдина громада – ось наш вибір! Україна – понад усе! Це те, заради чого наші далекі пращури складали голови на ратному полі. Те, що нині спонукає співвітчизників брати в руки зброю і боронити східні кордони неньки-України. Нині ми по-справжньому творці власної держави!
У День Незалежності в усіх куточках нашої мальовничої Батьківщини пройдуть молебни за Україну. Щиро віримо, що наш єдиний порив, наше сердечне прохання про свободу та мир на рідній землі буде почуто. Україна є! Україна буде! Адже наш народ, вірний, чесний і мужній, заслуговує права вільно обирати свою дорогу.
Бажаємо мирного неба усім співвітчизникам, від зелених Карпат до щедро политих сонцем степів! Міцного здоров‘я і радості вам, миколаївці, достатку у кожній оселі! Світлого майбутнього нашим дітям!
Миколаївський міський голова
Юрій Гранатуров.
Секретар Миколаївської міської ради
Валерій Калашніков.
Источник: Вечерний Николаев | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "З Днем Державного прапора та Днем Незалежності України!"