![Шановні миколаївці та жителі області!](http://www.vn.mk.ua/images/userimages/thumbnails/1428670803.jpg)
Сердечно вітаємо вас зі світлим святом Христового Воскресіння!
Це свято – символ перемоги добра над злом, правди над брехнею, життя над смертю. Свято Воскресіння – важлива складова української духовності. Вже багато віків, не дивлячись на всі випробування та поневіряння, через які пройшов наш народ, – віра, традиції та релігія єднають нас, роблять нас сильнішими та нездоланними. Вся суть українського народу – в постійній молитві за долю України.
Саме в такі священні дні ми відчуваємо нашу єдність, нашу згуртованість. Нехай це відчуття укріплює нашу віру в перемогу, стійку впевненість в нашій правоті. Наша сила – в єдності та незламній вірі, і це наш дороговказ на шляху до нового європейського та мирного майбутнього.
Нехай Господь дасть всім нам сил, терпіння та прощення і допоможе гідно витримати всі випробування долі.
Ми щиро бажаємо усім нам Великодньої радості і просимо Божого благословення для кожного з вас! Молімося за рідних та близьких, молімося за Україну.
Христос Воскрес! Воїстину Воскрес!
Голова Миколаївської облдержадміністрації
Вадим Меріков.
Заступник голови обласної ради
Олександр Смирнов.
З повагою
Дорогі миколаївці!
Вітаю вас із Світлим Христовим Воскресінням! Споконвіку Великдень для українців був радісним і урочистим святом, символом торжества життя над смертю. Христос своїм Воскресінням відчинив нам двері Божого Царства, - співається у пасхальному каноні.
Цього дня ми дякуємо Богу за підтримку й захист, вчимося бути більш терплячими та милосердними один до одного, разом промовляємо молитву, сподіваючись на краще.
Нехай радість Великодня наповнить усі миколаївські домівки, а благодать Божа завжди освітлює ваші шляхи, думки і вчинки!
Бажаю вам, городяни, та вашим родинам віри, любові і Божого благословення!
Миколаївський міський голова
Юрій Гранатуров.
Шановні миколаївці,
Христос Воскрес!
Щиросердно вітаємо вас із Великоднем - днем перемоги добра, світла і любові!
Нехай ваші серця стануть сповнені надією і теплом, будуть здоровими наші батькі та діти, а наше рідне місто, оповите сяйвом благодаті Святителя Миколая, сяятиме теплом і миром. Дай нам, Боже, єдності та солідарності, зміцнення нашої віри і поваги до ближнього, щастя бути достойними світлого Воскресіння.
Воістину Воскрес!
Народні депутати України -
члени міжфракційного об'єднання "Миколаївщина".
Дорогие николаевцы!
Приближается Пасха, Воскресение Христово, один из самых светлых и самых важных праздников, дарящих всем нам надежду на жизнь новую и справедливую.
В мире по-прежнему много зла, несправедливости, слез и отчаяния. Но борьба Добра со Злом не прекращается. И каждый из нас ежедневно делает свой выбор между Тьмой и Светом. Благими поступками, добрыми делами мы приумножаем свет, вносим свою маленькую лепту в очищение мира, потому что это наша обязанность – сделать мир лучше.
Желаю всем сил, терпения, веры в лучшее и оптимизма. Пусть пасхальная радость наполнит ваши дома, пусть светлыми будут ваши дни, теплыми – отношения с родными и близкими. Мира вам, добра и справедливости!
С праздником, со светлым Воскресением Христовым!
Александр Жолобецкий,
народный депутат Украины.
Источник: Вечерний Николаев | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Шановні миколаївці та жителі області!"