![Письма наших читателей](http://www.vn.mk.ua/images/userimages/thumbnails/1423663886.jpg)
СПАСИБІ НАДІЇ ЗА НАДІЮ!
Я пенсіонерка, працюю бібліотекарем в Коларовській школі, раніше була вчителем, директором цієї школи. Тоді і познайомилась з підприємством "Золотий колос", яке створив Валерій Гумілевський разом зі своєю родиною. Вони протягом багатьох років допомагали школі продуктами харчування, будматеріалами, не відхиляли жодного прохання адміністрації школи та батьківського комітету.
З 2003 року "Золотий колос" очолює донька В.Гумілевського Надія Іванова. З того часу в школі започатковано премію "Надія" відмінникам в навчанні та творчим учням. Не залишені без уваги діти з багатодітних та малозабезпечених сімей. За кошти "Золотого колосу" учні відвідують театри, зоопарк, музеї. Стало доброю традицією всією шкільною громадою разом з Надією Івановою святкувати новорічні свята в російському драмтеатрі Миколаєва. А в вересні 2014 року в цьому ж театрі пройшло святкування Дня знань. І все це з подарунками та щирими побажаннями від керівника "Золотого колосу".
Зупини будь-якого мешканця Коларівки або інших сіл Жовтневого району, спитай його про Надію Іванову, і кожен скаже, що це розумна, чуйна, милосердна Людина з великої літери. Виникла проблема, трапилось лихо - вона завжди допоможе, жодне людське прохання не залишиться поза її увагою.
Бажаємо Надії Івановій та її близьким здоров`я, процвітання, успіхів та великих врожаїв. Хай множиться українська земля такими людьми!
Родина Бикових.
В МИЛИЦИИ - НАСТОЯЩИЕ ПРОФЕССИОНАЛЫ
Это случилось в ночь с 29 на 30 января. Около общеобразовательной школы №60 есть красивая железная ограда, которая, к сожалению, пришлась по душе ворам. Утром, когда выяснилось, что ограда исчезла, администрация школы обратилась к правоохранителям.
Внимательно выслушав директора школы Наталию Александровну Боярскую, и.о. начальника отделения милиции "Варваровка" Николай Юрьевич Якобчук и старший участковый Николай Васильевич Свинобой сразу же взялись за розыск преступников. Не прошло и двух часов, как эти настоящие профессионалы своего дела нашли воров.
Администрация школы, учащиеся, учителя благодарны работникам отделения милиции "Варваровка" за их высокий профессионализм и внимание к проблемам общественности.
Рыжик, Белая, Кобзарь и др.
Всего 16 подписей.
НЕ ЗАБУЛИ ПРО ДІТЕЙ
Миколаївському обласному дитячому туберкульозному санаторію "Дубки" дуже пощастило, що є на світі добрі люди.
Діти, які лікуються в санаторії, – це, зокрема, діти знедолені та з неповноцінних сімей, історії життя яких вражають, і дуже хочеться, щоб хоча б на період відпочинку та лікування вони мали все необхідне. Тому колектив МОДТС «Дубки» звертався за допомогою до керівників багатьох підприємств.
Від усієї душі хочемо висловити вдячність тим, хто відгукнувся на прохання допомогти: директору «Автодому-Н» В.Черно, який подарував настільні ігри; директору мережі магазинів «Фокстрот» Р.Кабакчей та його заступнику В.Рудницькому, які привезли дітям праску та пилосос. Велике спасибі і дітям 6-А класу школи №56, які під керівництвом класного керівника О.Старкової передали багато солодощів вихованцям санаторію.
А яке ж свято без розважальних програм? Тому Будинок творчості дітей та молоді Ленінського району та обласний Палац культури надали можливість дітям санаторію «Дубки» побувати у країні див, де емоції переповнювали їх, і кожна дитина не залишилась без солодких подарунків. Немає більшого щастя, ніж бачити дітей радісними. За що дуже вдячні усім, хто доклав до цього зусиль.
Колектив МОДТС «Дубки».
Источник: Вечерний Николаев | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Письма наших читателей"