![На захист Батьківщини!](http://www.vn.mk.ua/images/userimages/thumbnails/1421421384.jpg)
В зв’язку зі складною військово-політичною ситуацією, яка склалася в нашій державі, а також небезпекою просування в глиб України регулярних військ РФ, найманців, проросійських сепаратистів та терористів, які активно готуються до бойових дій, ведуть диверсійну та розвідувальну діяльність і можуть приступити до реалізації свого підступного плану в будь-яку хвилину, керівництвом країни було прийнято рішення – з 20 січня 2015 року розпочати четверту чергу часткової мобілізації військовозобов’язаних – громадян України віком від 18 до 60 років, які за станом здоров’я придатні до проходження військової служби.
Метою мобілізації є підготовка ефективного боєздатного резерву, підняття професійного рівня військовослужбовців за військово-обліковими спеціальностями, яких зараз не вистачає Збройним Силам України. Особливо це важливо є зараз, коли на Сході країни проходить антитерористична операція по ліквідації незаконних збройних формувань та захисту територіальної цілісності нашої держави, до проведення якої залучені Збройні Сили України.
Навіть в таких складних умовах сьогодення наша держава проявляє особливий підхід та особливу увагу до своїх захисників: це матеріально-технічне забезпечення, тилове забезпечення, соціально-побутові пільги.
Військовослужбовці, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції, а також працівники підприємств, установ, організацій, які залучалися та брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення у порядку, встановленому законодавством, визнаються учасниками бойових дій (пункт 19 частина перша статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».
Після отримання статусу учасника бойових дій вищезазначена категорія військовослужбовців, працівників та члени їх сімей будуть мати пільги, які передбачені статтею 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (75-процентна знижка плати за користування житлом, 75-процентна знижка за користування комунальними послугами, безоплатне забезпечення санаторно-курортним лікуванням тощо.)
В місті Миколаєві базується чимало військових частин, які себе героїчно проявили в зоні проведення АТО. Це і 19 батальйон територіальної оборони, і морські піхотинці, і Національна гвардія, і, звичайно, бійці легендарної 79-ї окремої аеромобільної бригади, які завжди були лише там, де по-справжньому гаряче, де повітря наскрізь просякнуте запахом війни, а через вдалі дії в Донецькому аеропорту отримали від противника прізвисько – кіборги.
У зв’язку з нагальною потребою у доукомплектуванні до військ особами з числа патріо-тично налаштованих громадян та для забезпечення їх конституційного права щодо захисту України, Центрально-Миколаївсь-кий ОРВК (м. Миколаїв, вул. Шевченка, 45) оголошує набір громадян на військову службу.
В такий скрутний для нашої держави час ми, патріоти України, не повинні залишатися осторонь, потрібно думати, як захистити свій дім. Сьогодні найважливіше: організуватися. Непотрібно думати, що ворог далеко, і в разі нападу кожен зможе самотужки захистити свій дім, тільки разом ми - сила. Саме свідома позиція громадян України, їхня готовність стати на захист своєї Батьківщини – найкращий привід відмовити агресора від своїх підступних планів.
НЕ БУДЬМО БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО СВОЄЇ БАТЬКІВЩИНИ!
ВСТУПАЙ ДО ЛАВ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!
Источник: Вечерний Николаев | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "На захист Батьківщини!"