![Вниманию жителей Корабельного района](http://www.vn.mk.ua/images/userimages/thumbnails/1406555973.jpg)
Шановні виборці Корабельного району!
25 травня 2014 року в Україні відбулися позачергові вибори Президента України. З метою уточнення бази даних Державного реєстру виборців для забезпечення реалізації виборчих прав громадян в подальшому, відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Корабельного району запрошує вас перевірити правильність ваших персональних даних, внесених до реєстру.
Особливо це стосується виборців:
- які під час голосування 25.05.2014 року у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні у списках, та не зверталися із заявами до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто;
- яким виповнюється 18 років;
- колишніх військовослужбовців строкової служби;
- осіб, що повернулися з місць позбавлення волі;
- громадян, які прибули із-за кордону і знялись з обліку в МЗС; або виїжджали за кордон останнім часом
- осіб, які не брали участі у виборах 25.05.2014 року і не перевіряли своїх персональних даних.
У зв’язку із особливостями первинного наповнення реєстру виборців, відділ ведення Державного реєстру виборців запрошує перевірити себе у Державному реєстрі виборців громадян, які народилися у 1988-1992 роках. Це можна зробити, особисто відвідавши відділ ведення, або в Інтернеті. Для цього на офіційному сайті ЦВК, в розділі “Державний реєстр виборців” є закладка “Особистий кабінет виборця”. Зайдіть в неї, натисніть “реєстрація” і внесіть обов’язкову для заповнення поля інформацію. Через деякий час ви отримаєте відповідь на зазначену вами електронну адресу.
Якщо у вас немає доступу до Інтернету, або ви не знайшли себе у “Особистому кабінеті виборця” - зверніться з паспортом до відділу ведення Державного реєстру виборців за адресою: м. Миколаїв, проспект Жовтневий, 314, кабінети 309, 310, (зупинка “Універсам”). Розпорядок роботи: з 8.30 до 17.00, вихідні – субота, неділя. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 25-92-16. При собі обов’язково потрібно мати паспорт громадянина України.
Відділ ведення Державного
реєстру виборців адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради.
***
Уважаемые жители
Корабельного района!
Администрация Корабельного района 7 августа 2014 года с 10.00 до 12.00 проводит «горячую телефонную линию» на тему: «О порядке отключения потребителей от сетей централизованного отопления и горячего водоснабжения».
Телефон «горячей линии» 25-31-67.
Пресс-служба
администрации Корабельного района.
Источник: Вечерний Николаев | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Вниманию жителей Корабельного района"