![Вітання від керівників міста](http://www.vn.mk.ua/images/userimages/thumbnails/1403878230.jpg)
28 ЧЕРВНЯ - ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ
Шановні миколаївці!
28 червня разом з громадянами нашої великої держави ми відзначаємо 18 річницю прийняття Конституції України, документа, що визначив шлях розвитку українського суспільства, закріпив основні принципи демократичної правової держави, у якій людина визнається найвищою цінністю.
Історія державотворення України налічує багато віків і містить приклади відданості, відваги, високого патріотизму і наполегливого прагнення жити в незалежній, вільній, розвиненій країні. Ми – співвітчизники великого Кобзаря, який оспівував дух свободи, нащадки волелюбних козаків, діти й онуки героїв, які склали голови, захищаючи рідну землю від загарбників. Шануймо свій родовід, пам‘ятаймо, що незалежність нашої держави вимріяли і вибороли кілька поколінь українців. І заплатили за це подекуди надвисоку ціну.
Дорогі миколаївці! Вітаю вас із державним святом - Днем Конституції України! Нехай у кожній оселі панують мир, злагода та достаток! Здоров‘я і щастя вам та вашим рідним!
Юрій Гранатуров, Миколаївський міський голова.
29 ЧЕРВНЯ - ДЕНЬ МОЛОДІ
Шановні представники молодого покоління миколаївців! У встановлений Президентом України День молоді, який підтверджує вашу унікальну роль у розбудові держави, у розвитку громадянського суспільства, щиро вітаю вас зі святом!
Відомий вислів «молодь – наше майбутнє» варто було б доповнити, адже такі властиві вам риси, як ентузіазм, жага до перетворень, висока громадянська активність, впливають на життя Миколаєва та його мешканців уже сьогодні і щодня.
Приємно визнавати, що в нашому місті сформувалася соціальна група діяльних, небайдужих молодих людей, які своїм потенціалом долають кордони устояних норм та правил, тим самим даючи поштовх до розвитку різним напрямкам суспільного життя.
Головним завданням влади вбачаю беззаперечну підтримку ініціатив молоді в Миколаєві, цілковите сприяння і допомогу в реалізації ваших здібностей та заохочення багатосторонньої участі в усіх аспектах життєдіяльності міста.
Дорогі юнаки та дівчата! Залишайтеся натхненними та цілеспрямованими, відкривайте нові горизонти і долайте стереотипи! Доля України – у ваших руках!
Юрій Гранатуров, Миколаївський міський голова.
Источник: Вечерний Николаев | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Вітання від керівників міста"