![Я живу, чтобы помогать людям…](http://www.vn.mk.ua/images/userimages/thumbnails/1394628769.jpg)
НИЗЬКІЙ УКЛІН ВАМ, ЛЮДИ В БІЛИХ ХАЛАТАХ
Давній учений Авіценна сказав про лікаря так: «Лікар повинний мати очі сокола, руки дівчини, мудрість змії і серце лева». Скажете, банально. Зовсім ні...
Так трапилося, що я долею обставин перебувала у відділенні лікарні БСМП. Поруч мене були хороші спеціалісти, інтелігентні і просто доброзичливі люди, адже робили все для того, щоб мені було затишно. Відома істина: добро слід творити безкорисливо, не вимагаючи за нього плати чи подяки. Але я все одно хочу щиро подякувати за професіоналізм і людяність лікарям і всьому медичному персоналу, який безпосередньо працював для того, щоб моє здоров'я поліпшилося: Скоропаду І.Р. - завідуючому нейрохірургічним відділенням, Сікорському Д.С. - нейрохірургу, Паток М.В. - завідуючому прийомним відділенням, Ядлоєву А.І. - лікарю-інтерну.
Низький уклін вам, люди в білих халатах, люди осяйної доброти, що своєю самовідданою працею допомагаєте долати морок хвороби, обдаровуючи своїх пацієнтів душевним теплом, любов'ю і вірою в одужання. Якби всі лікарі були такими, то смертностей у нашій країні було б менше.
Директор Вознесенської гімназії, депутат міської ради І.М. Нечипорук.
ЗІ СЛОВАМИ ПОДЯКИ
Хочеться привітати зі святом Весни педагогічний колектив і всіх жінок, що працюють в Миколаївській спеціальній загальноосвітній школі. Ця школа є найяскравішою подією в житті кожного учня, адже тільки тут діти з особливими потребами відчувають себе повноправними членами дитячого колективу.
Переважна більшість дітей мають статус дітей-інвалідів. У 2012-2013 навчальному році тут вперше відкрили клас для дітей із синдромом Дауна.
Відкриття такого класу – рішення не безпідставне, адже дітей з даним діагнозом можливо навчити, варто лише працювати за спеціальними методиками. Свідченням цього є те, що на сьогодні 6 учнів, які вже перейшли до другого класу, мають чималі здобутки: вони знають и вміють писати близько 20 літер абетки, можуть давати впевнені и повні відповіді на запитання, а найбільше досягнення дітей – вміння любити, товаришувати і гармонійно співіснувати зі своїми однокласниками.
Все це стало можливим завдяки педагогічному колективу, який працює в школі, – людям великої душі та благородних помислів, які щодня виявляють милосердя і творять добро не тільки через службову необхідність, а й за велінням совісті та покликом душі.
Ми, представники батьківського комітету, можемо з упевненістю стверджувати, що працівники школи небайдужі до чужої біди, допомагають людям з інвалідністю. Ми щиро вдячні вчителям, вихователям, працівникам харчоблоку, обслуговуючому персоналу за наших дітей. Зі святом!
В.В.Барильська, Н.В.Дишева, С.С.Литвиненко, С.А.Перевертень, Н.М.Полотнянко, І.В.Величко.
МЫ ГОТОВИМСЯ К НОВОСЕЛЬЮ
Так получилось, что накануне 8 Марта в редакцию обратились сразу несколько наших горожан с просьбой поместить в газете благодарности людям, которые оказались неравнодушны к проблемам ближнего.
Татьяна Семерик и четверо ее дочурок вот-вот отпразднуют новоселье. Дело в том, что четыре года назад в семье Семерик родилась тройня… ждали мальчика, а «получились» три чудные девчушки – «вдобавок» к старшей сестре. Уместиться всем в однокомнатной квартире, где жила семья, конечно, было сложно. И городские власти решили предпринять все усилия, чтобы улучшить для них жилищные условия, - обеспечить новой квартирой. К сожалению, в силу разных обстоятельств получения жилья пришлось ждать несколько лет… малышкам уже по четыре годика.
И тем не менее, сегодня Татьяна счастлива – ордер у нее на руках: девятиэтажный дом в микрорайоне «Северная звезда», двухкомнатная квартира №38 – улучшенной планировки, площадью 66 кв. метров.
- В первую очередь я благодарна Владимиру Ивановичу Коренюгину (хотя сегодня его уже нет в живых), он принял самое активное участие в нашей судьбе. А продолжил «форсирование» нашего вопроса нынешний и.о. мэра Юрий Гранатуров. Именно он сообщил радостную весть о выделении нам новой квартиры, - рассказала Татьяна Семерик.
Микрорайон «Северная звезда» в Соляных – один из самых красивых в Николаеве. Территория закрытая, охраняемая, здесь множество цветников и детских площадок. Так что маленьким горожанкам Алене, Юле, Яне и Диане Семерик здесь будет хорошо и уютно.
Подготовила Наталья Христова.
Источник: Вечерний Николаев | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Я живу, чтобы помогать людям…"