Подробно
Коломиянин привіз з Майдану дві гранатиУкраина, Ивано Франковск и область | Местные новости | 07-02-2014 17:39 | Стик - інформаційний портал > Вести от этого источника
Всеукр: Не Всеукраїнська новина ![]() — Після Майдану зрозумів, який наш народ дружний. Це тільки влада хоче розділити нас на Схід і Захід, щоб далі легше було управляти. А між людьми такої ворожнечі нема, — каже 53-річний Василь Стефак із міста Коломия на Івано-Франківщині. Два тижні тому повернувся з Майдану. У столиці два місяці був у Самообороні. За весь час тричі їздив додому перепочити. На роботі оформив профспілкову відпустку до 18 лютого. Источник: Стик - інформаційний портал | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаИвано Франковск![]() |
Добавить комментарий к новости "Коломиянин привіз з Майдану дві гранати"