![Узагальнена інформація](http://www.vn.mk.ua/images/userimages/thumbnails/1390575871.jpeg)
До виконкому Миколаївської міської ради надійшло та було розглянуто 4985 звернень громадян, в т.ч. 4381 письмове звернення та 604 звернення на особистих прийомах.
У порівнянні з аналогічним періодом 2012 року кількість звернень зменшилась на 780 (16%).
Всього у зверненнях було порушено 5249 питань.
Найбільша кількість питань у зверненнях, які надійшли від мешканців міста протягом 2013 року, стосувалася:
соціального захисту – 1529 (32%), у 2012 році -1581 (29%);
комунальних проблем – 1243 (26%), у 2012 році – 1484 (27%);
поліпшення житлових умов – 784 (16%), у 2012 році – 757 (14%);
земельних питань – 574 (12%), у 2012 році - 894 (16%);
будівництва та архітектури – 306 (6%), у 2012 році – 377 (7%);
транспорту та зв’язку – 161 (3%), у 2012 році – 190 (3%);
торгівлі – 143 (3%) , у 2012 році -134 (2%);
забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку – 79 (2%), у 2012 році – 96 (2%).
З вищих органів державної влади надійшло 728 звернень (15%), у 2012 році – 833 (14%). Колективних звернень надійшло 644 (13%), у минулому році – 842 (15%).
У більшості колективних звернень громадяни порушують питання житлово-комунального господарства: ремонт покрівель, будинків, водопостачання, а також благоустрою, комфортних та безпечних умов проживання.
Кількість звернень, які надійшли від мешканців районів міста до виконкому Миколаївської міської ради, розподілились таким чином: з Центрального району – 1577 (у 2012 році – 1875), Заводського району – 1465 (у 2012 році – 1526), Ленінського району – 1197 (у 2012 році – 1394), Корабельного району – 615 (у 2012 році – 805). Від мешканців, які мають реєстрацію в інших містах України та Миколаївської області, надійшло 131 звернення, у минулому році – 165.
Протягом 2013 року необгрунтованих заяв та скарг до виконкому Миколаївської міської ради не надходило.
За звітний період вирішено позитивно 1478 звернень, надано роз’яснення на 2728 звернень. Направлено за належністю відповідно до ст.7 Закону України «Про звернення громадян» 580 звернень. Відмовлено у задоволенні – 8 звернень, не підлягає розгляду відповідно до ст.8 Закону України «Про звернення громадян» – 2.
На виконання ст. 18 Закону України «Про звернення громадян» у виконкомі міської ради створені умови для участі заявників у розгляді звернень. Звернення розглядаються з виїздом на місце за участю заявників.
Звернення інвалідів Великої Вітчизняної війни та жінок, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», розглядаються особисто секретарем міської ради. Розгляд звернень та забезпечення проведення першочергового особистого прийому цієї категорії городян взято під особистий контроль секретарем міської ради.
Протягом 2013 року надійшло 48 звернень від інвалідів Великої Вітчизняної війни. Поштою надійшло 43 звернення, 4 звернення було розглянуто на особистому прийомі до першого заступника міського голови Ю.Г.Андрієнка, 1 звернення було розглянуто на особистому прийомі до секретаря міської ради Коренюгіна В.І. На 37 звернень надано роз’яснення, 4 звернення знаходиться у стадії вирішення питань, 7 звернень вирішено позитивно.
Протягом 2013 року надійшло 2 звернення від матерів-героїнь, з них 1 звернення вирішено позитивно, на 1 звернення надано роз’яснення.
Особлива увага також приділяється вирішенню проблем, з якими звертаються ветерани війни та праці, громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, багатодітні сім’ї, одинокі матері та інші громадяни, які потребують соціального захисту та підтримки.
Кількість і питома вага звернень громадян, які потребують соціального захисту: учасників ВВв – 126, учасників бойових дій – 88, інвалідів війни – 44, вдів загиблих на фронті - 8, багатодітних сімей – 95, одиноких матерів – 80, ветеранів праці - 244, пенсіонерів – 2302, осіб, які постраждали від аварії на ЧАЕС, - 33, інвалідів- 846.
За «телефоном довіри» до відділу по роботі зі зверненнями громадян департаменту забезпечення діяльності виконавчих органів Миколаївської міської ради протягом 2013 року зателефонували 78 мешканців міста. Основні питання, які порушують мешканці міста за «телефоном довіри»: поліпшення житлових умов, незадовільне теплопостачання, ремонт покрівлі, надання матеріальної допомоги, відведення земельної ділянки під будівництво житлового будинку. На всі звернення надано вичерпні роз’яснення.
За 2013 рік на «гарячу лінію» прийнято 51 телефонний дзвінок.
Кількість телефонних дзвінків, які надійшли від мешканців міста на «телефон довіри» та «гарячу лінію», вирішено позитивно – 30.
Зі скриньки довіри надійшло 284 письмових звернення.
Протягом 2013 року на сайт міської ради надійшло 848 електронних звернень. Основні питання, які були розглянути під час розгляду та відпрацювання електронних звернень, стосувались: комунальних питань – 436, транспорту та зв’язку – 114, торгівлі -78, сім’ї, дітей, молоді – 18, житлової політики – 15. За звітний період вирішено позитивно 54 звернення, надано роз’яснення на 778 звернень.
До виконкому Миколаївської міської ради надійшло 132 інформаційних запити. З них вирішено позитивно 49, надано роз’яснення на 83 інформаційні запити. Основні питання, які турбували мешканців міста під час розгляду інформаційних запитів, стосувались: комунального господарства – 33, земельних питань – 25, житлової політики – 9, торгівлі – 6 та інші.
Відповідно до ст.15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» звіти щодо задоволення запитів на інформацію щомісяця публікуються на інтернет-порталі «Миколаївська міська рада».
З облдержадміністрації, контактного центру Миколаївської області надійшло 920 звернень від громадян, які звертаються на урядову «телефонну гарячу лінію» державної установи «Урядовий контактний центр». Основні питання, з якими городяни звертаються на урядову «гарячу лінію», стосувались: комунальних проблем – 637, надання матеріальної допомоги на лікування, проживання, питання соціального захисту – 110, житлової політики – 52, транспорту та зв’язку – 28, охорони здоров’я – 23 та інші. З них вирішено позитивно 197 звернень, надано роз’яснення - 705 звернень.
Протягом 2013 року секретарем міської ради, заступниками міського голови, керуючим справами виконавчого комітету Миколаївської міської ради проведено 103 особисті прийоми, у т.ч. проведено виїзний прийом за місцем роботи в департаменті праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, в управлінні освіти Миколаївської міської ради.
Основні питання, з якими звертаються громадяни під час особистих прийомів: поліпшення житлових умов, виділення матеріальної допомоги на лікування, приватизація кімнат у гуртожитках, капітальний ремонт будинків, ремонт покрівель, вивіз сміття, видача довідок, відведення земельних ділянок під будівництво житлових будинків.
Олена Васильєва,
начальник відділу по роботі зі зверненнями громадян
департаменту забезпечення діяльності виконавчих
органів Миколаївської
міської ради.
Источник: Вечерний Николаев | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Узагальнена інформація"