Подробно
Ураган здобув нічию у матчі першого туру "Кубку Львівщини-2013"Украина, Ивано Франковск и область | Местные новости | 15-08-2013 12:41 | Стик - інформаційний портал > Вести от этого источника
Всеукр: Не Всеукраїнська новина ![]() омітно оновлена в міжсезоння ЛТК у матчі з віце-чемпіоном України у заключному матчі першого туру "Кубку Львівщини-2013" постала досить боєздатним колективом. Принаймні, щоб відкрити рахунок "Урагану" довелося докласти чимало зусиль. Лише на 16-й хвилині команді Сергія Гупаленка вдалося підібрати ключі до мобільної і добре організованої обороні луганчан. Новачок франківців Якунін зі штрафного від лівої бровки виконав діагональ на дальню штангу, а там Роніньо, зігравши на випередження, пробив між ніг Савенку. Відігралися луганчани і швидко, і абсолютно спокійно. Варто було обороні "Урагану" залишити Разуванова одного і без нагляду поблизу штрафного, як покарання послідувало негайно - лідер "телефоністів" зрівняв рахунок - 1:1. І все ж на перерву "Ураган" пішов, ведучи в рахунку. У метушні у штрафному ЛТК хтось із луганчан зіграв рукою, і Павлюк з шести метрів не залишив шансів голкіперу - 2:1. Після зміни воріт "Урагану" проти ЛТК стало анітрохи не легше. Луганчани вміло руйнували, встигали страхувати один одного, а при нагоді були не проти перевірити суперника контратаками. У ході однієї з них Вершинін справа вийшов на ударну позицію, пробив, і м'яч від Ципуна опустився прямо на ногу Разуванову. У його позиції потрібно було ще зуміти влучити по воротах, і "телефоніст" це завдання виконав "на відмінно" - м'яч влетів під поперечину. Хвилин за п'ять до фінальної сирени здивував головний тренер ЛТК Роман Ковальчик, якому до слова 14 серпня виповнилося 47 років - голкіпер Савенко став підключатися до атак своєї команди. "Ураган" змушений був грати біля своїх воріт, до того ж, позбавлений м'яча - а як же без нього вирвати перемогу? За хвилину до сирени Макаєв, стоячи спиною до воріт, п'ятою пробив поруч зі штангою. От і все, що вдалося франківцям, в якості контрзаходів. Нічия 2:2 стала першим мирним результатом на турнірі. У четвер, 15 серпня, львівських любителів футзалу чекають чотири матчі другого туру. Анатолій ПОДВОЙСЬКИЙ, futsal.sport.ua. Источник: Стик - інформаційний портал | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаИвано Франковск![]() |
Добавить комментарий к новости "Ураган здобув нічию у матчі першого туру "Кубку Львівщини-2013""