![Вітання](http://www.vn.mk.ua/images/userimages/thumbnails/1364387875.jpg)
28 березня – 69-та річниця визволення Миколаєва від німецько-фашистських
загарбників
28 березня 1944 року - особлива дата для Миколаєва. У цей день у ході Березнегувато-Снігурівської операції, долаючи відчайдушний опір ворога, наше місто було звільнене від німецько-фашистських загарбників. Величезна була ціна цієї перемоги.
Для нас, нинішніх миколаївців, висока честь і відповідальність бути спадкоємцями попередніх поколінь. Ми в неоплатному боргу перед немеркнучим Подвигом звитяжних фронтовиків і трудівників тилу. І справа честі для кожного з нас – самим бути прикладом працьовитості та патріотизму.
Схиляємо голови перед тими, хто не повернувся з війни, героїчно віддавши своє життя за наше майбутнє.
Висловлюємо пошану нашим ветеранам, чиї ратні й трудові подвиги внесли свій гідний внесок у Велику Перемогу, у післявоєнне відродження з руїн нашого рідного міста.
Нехай завжди буде мирним небо над Миколаєвом, нехай квітне й розбудовується рідне місто під покровом Святого Миколая!
Вітаємо всіх городян та гостей нашого міста зі святом звільнення Миколаєва! Від усієї душі зичимо міцного здоров’я, чистого мирного неба, добробуту й невичерпного натхнення!
Володимир Коренюгін, секретар міської ради.
Юрій Андрієнко, перший заступник міського голови.
***
Шановні миколаївці та мешканці Миколаївської області!
Сердечно вітаємо всіх вас із нашим спільним святом – із 69-ю річницею визволення Миколаєва та Миколаївської області від німецько-фашистських загарбників.
Три роки наш край був в окупації ворожих військ, і лише в 1944 році миколаївці отримали таку довгоочікувану свободу. Пройшло стільки років, а городяни, як і раніше, з вдячністю згадують цей подвиг, у пам’яті поколінь надійно бережеться історія рідного міста, в боях за яке полягли тисячі наших земляків.
Прийміть у цей світлий день теплі побажання добра й злагоди, нехай у кожній родині завжди панують мир та спокій.
Микола Круглов, голова Миколаївської облдержадміністрації.
Ігор Дятлов, голова Миколаївської обласної ради.
***
Дорогие земляки - николаевцы!
Николаевское землячество в г. Киеве сердечно поздравляет всех жителей нашего славного города Николаева и области с 69-й годовщиной освобождения от немецко-фашистских захватчиков.
Мы, ваши земляки, склоняем головы перед героическим подвигом ветеранов Великой Отечественной войны.
Низко кланяемся отцам и дедам, отдавшим жизнь и здоровье за мир, процветание неньки Украины и родной Николаевщины.
Приймите, дорогие, наши искренние пожелания мира, добра и счастья!
Анатолий Кинах, президент землячества, президент УСПП, народный депутат.
Александр Грицай, генеральный директор землячества.
Источник: Вечерний Николаев | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Вітання"