До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав : 1103144 : Местные новости

Местные новости Николаев : Новости за 7 дней

Все регионы | Киев и область | Харьков и область | Днепропетровск и область | Донецк и область | Запорожье и область | Винница и область | Житомир и область | Ивано Франковск и область | Кропивницкий и область | Луганск и область | Луцк и Волынская область | Львов и область | Николаев и область | Одесса и область | Полтава и область | Ровно и область | Симферополь и Крым | Сумы и область | Тернополь и область | Ужгород и Закарпатская область | Херсон и область | Хмельницкий и область | Черкассы и область | Чернигов и область | Черновцы и область
Местные новости | Акции и скидки | Объявления | Афиша | Пресс-релизы | Бизнес | Политика | Спорт | Наука | Технологии | Здоровье | Досуг | Помогите детям!
Все регионы > Украина > Николаев и область : Последние новости > Местные новости
Подробно

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого голова Вознесенської райдержадміністрації О.Кучер взяв участь в районному заході до Дня виведення військ з Афганістану в с. Мартинівка. Під час заходу проведено мітинг-реквієм, покладання квітів до пам’ятника воїнам-афганцям та вручено подяки воїнам-інтернаціоналістам.
15 лютого в Коларівській, Мирнівській, Миколаївській, Прибузькій, Українківській сільських радах Жовтневого району проведено заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. В проведенні заходів взяли участь сільські голови Н.Павловська, В.Савчук, О.Барановський, В.Корунський, Л.Корнієнко, соціальні працівники територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Жовтневого району, воїни-афганці, громадськість.
15 лютого голова Веселинівської райдержадміністрації О.Коваль та голова районної ради І.Долгокерова взяли участь в урочистих заходах з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан в районному центрі здійснено покладання квітів до пам’ятного знаку «Воїнам-інтернаціоналістам». Після мітингу в музичній школі відбулась зустріч керівництва району з учасниками бойових дій в Афганістані та інших держав. За активну життєву позицію та з нагоди відзначення 24-ї річниці виведення військ колишнього Союзу РСР з Афганістану 1 учасника бойових дій нагороджено Грамотою облдержадміністрації. Керівниками служб району надані компетентні роз’яснення та відповіді на запитання щодо пільгового забезпечення учасників бойових дій, пільгового перевезення в громадському транспорті та роз’яснено норми законопроекту щодо пенсійного забезпечення.
15 лютого голова Миколаївської районної ради С.Григор’єв, перший заступник голови райдержадміністрації О.Бродецький взяли участь в урочистих заходах з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан в с. Степовому.
15 лютого в Очаківському районі біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам та в районному Будинку культури відбулись урочисті заходи та концертна програма з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. В заходах взяли участь керівництво райдержадміністрації та Очаківської міської ради, ветерани – афганці, члени сімей загиблих, військовослужбовці, сільські голови, депутати районної ради, представники громадських організацій та районних ЗМІ, шкільна молодь та громадськість району. Учасникам бойових дій вручено Почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради за патріотичне виховання молодого покоління, грамоти спілки воїнів-інтернаціоналістів за активну життєву позицію та одноразову матеріальну допомогу в розмірі по 1500 грн. кожному.
16 лютого проведено районний волейбольний турнір на Кубок земляка, воїна-афганця Анатолія Домашевича с.Нововолодимирівка Великосербулівської сільської ради Єланецького району. У заході взяло участь 8 команд.
18 лютого перший заступник голови Кривоозерської райдержадміністрації М.Зайцев, заступник голови райдержадміністрації Т.Шпак та голова районної ради А.Івахнін взяли участь в урочистих заходах з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.
15 лютого у місті Вознесенську з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 24-ої річниці виведення радянських військ з Афганістану відбулася скорботна хода до меморіалу воїнам загиблим та мітинг-реквієм. У заходах взяли участь працівники виконавчих органів ради, депутати міської ради, воїни-інтернаціоналісти, представники трудових колективів, політичних партій та організацій, учні та студенти ЗНЗ. На мітингу виступили перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Луков, голова Спілки воїнів-інтернаціоналістів Ю.Лагерний.
15 лютого перший заступник голови Доманівської райдержадміністрації Г.Делі взяв участь у мітингу з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан біля пам’ятного знаку воїнам-афганцям у с. Мостовому.
15 лютого голова Братської райдержадміністрації Т.Підборська, заступник голови райдержадміністрації А.Бунько та перший заступник голови райдержадміністрації М.Галабан з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан воїни-інтернаціоналісти поклали квіти до могил загиблих воїнів-афганців О.Леонтьєва в с.Висока Гора, О.Поркуяна в с.Новоолександрівка, пам’ятних знаків та могил воїнів, які померли в мирний час.
15 лютого в Братському районному будинку культури відбувся святковий концерт присвячений Дню воїна-інтернаціоналіств. З вітальним словом перед присутніми виступили голова райдержадміністрації Т.Підборська, голова районної ради Т.Фесько, голова районної спілки воїнів-афганців А.Затишняк.
15 лютого в місті Первомайську у сквері пам’яті по загиблих воїнах-афганцях відбувся мітинг з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 24 річниці виводу військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам'ять загиблих та поклали квіти до пам’ятника. У мітингу взяли участь представники міської влади, делегації від підприємств, установ, організацій, учнівська та студентська молодь, представники політичних та громадських організацій, ЗМІ. Зранку за участю Єпископа Вознесенсько-Первомайської єпархії Олексія в Свято-Варварівській церкві відбулася поминальна служба по вшануванню пам’яті загиблих та померлих воїнів-інтернаціоналістів.
15 лютого в місті Очаків, з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан за участі керівництва міста та району відбулась скорботна хода до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам та мітинг-реквієм. Зі словом до присутніх звернулись міський голова М.Топчий, голова спілки воїнів-інтернаціоналістів Ю.Петренко та ін. Пам'ять загиблих героїв вшанували хвилиною мовчання, а священнослужителі міста відслужили поминальну панахиду.
15 лютого заступник голови Новобузькийрайдержадміністрації В.Остапенко з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан провела зустріч з воїнам-інтернаціоналістам з питань соціального захисту та вирішення нагальних проблем даної категорії населення.
15 лютого в смт Березнегувате відбулись урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. У заході взяли участь керівництво району, учасники бойових дій, представники районних громадських організацій, керівники організацій, учнівська молодь, жителі селища.
15 лютого з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та відзначення 24-ї річниці виводу радянських військ з Афганістану в м.Южноукраїнськ відбувся мітинг за участю міського голови, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, воїнів-афганців, представників ВП ЮУ АЕС ДП НАЕК «Енергоатом», мешканців міста та учнівської молоді. Завершився мітинг традиційним покладанням квітів до пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам.
15 лютого голова Березанської райдержадміністрації С.Корчевський провів зустріч з представниками районної спілки ветеранів Афганістану, під час якої обговорено хвилюючі питання соціального захисту і матеріального забезпечення воїнів-афганців.
15 лютого з метою вшанування учасників бойових дій на території інших держав та відзначення 24-ої річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан, в смт. Березанка у приміщенні районного Будинку культури, за участю голови Березанської райдержадміністрації С.Корчевського, голови районної ради В.Гуртового, відбувся святковий вогник воїнів-інтернаціоналістів «Афганістан моєї душі» та покладання квітів до пам’ятного знаку учасникам бойових дій в Афганістані.
15 лютого у райдержадміністрації відбулося засідання «круглого столу» за участі голови Арбузинської райдержадміністрації Є.Травянко, голови районної ради В.Захарченко, заступника голови райдержадміністрації Л.Постовик, керівників управління праці і соціального захисту населення райдержадміністрації, відділу освіти, Арбузинської районної центральної лікарні, відділу культури і туризму райдержадміністрації, представників від Арбузинської і Костянтинівської селищних рад з воїнами-інтернаціоналістами та головою Арбузинської районної спілки воїнів-інтернаціоналістів та запасу. Під час засідання розглянуто питання, про виділення приміщення для створення музею бойової слави воїнів-інтернаціоналістів, виділення орної землі воїнам-інтернаціоналістам для ведення особистого селянського господарства, взяття на облік для отримання житла за державними бюджетними програмами для учасників бойових дій в Афганістані: Ларі Г.А., Чамата М.А., підключення житлових будинків воїнів-інтернаціоналістів до газової мережі району, забезпечення диспансеризації та лікуванням воїна-інтернаціоналіста Ларі Г.А. тощо.
15 лютого в Арбузинської райдержадміністрації відбулися урочисті заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. З вітальними словами до учасників заходу звернувся голова райдержадміністрації Є.Травянко та вручив грамоти райдержадміністрації учасникам бойових дій за активну громадську діяльність, вагомий внесок в організацію роботи Арбузинської спілки воїнів-інтернаціоналістів, патріотичного виховання молоді та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 24-ї річниці виведення військ з колишньої республіки СРСР Афганістану.


Источник: Миколаївська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике

 

Добавить комментарий к новости "До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав"

Ваше имя:

Ваш email адрес: (email не публикуется на страницах сайта)

Комментарий:Календарь
Новых вестей сегодня: 19
Новых вестей вчера: 19

Сегодня | 7 дней | 30 дней

<<

Апрель 2024

Вс Пн Вт Ср Чт Пт Сб
01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
Комментарии

Кировоград-25: история в погонах

Стрелец. 15-08-2023 08:45
Грязь там осталась, а не офицеры.. ...

Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибір

КатеринаШ. 23-02-2023 10:52
Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ...

Polly Group Ukraine

Avenue17Ru. 21-10-2022 14:16
Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь.
. ...

На дачу едут на одной ноге!
Но на этом испытания пенсионеров не заканчиваются – впереди пешие марш-броски по 3-5 километров

ОbMalv. 19-11-2021 11:51
Спасибо, ваш сайт очень полезный!
. ...

Закупівля нових «Пакунків малюка» під загрозою зриву

Ольга. 11-05-2021 18:00
Господи... Неужели у нас не один процесс не обходится без коррупционных схем? Нормально же выпускали эти бейби боксы до 2020-го года. Что потом пошло не так? Такое ощуще. ...

Что делать, если шиномонтажник сорвал резьбу на шпильке авто?

MSCLYPE. 31-03-2021 15:52
Группа компаний "Азия-Трейдинг" предлагает услуги таможенного оформления в морских портах Владивостока и порт Восточный. Вместе с таможенным оформлением мы оказываем услуги международной перевозки сборных и контейнерных грузов. ...

IT сервисы Google Cloud для рядового сотрудника от Wise IT

Наталушко. 31-10-2020 04:47
На заметку! Полезная статья как обезопасить личные данные в интернете. Актуально, как никогда ранее. Имхо. ...

Человек-легенда Лев Абрамович Наймарк

Андрей Александрович Снежин. 23-10-2020 17:24
Я бывший ученик Льва Абрамовича Наймарка. Благодаря ему я успешно поступил в Харьковский авиационный институт, успешно его окончил. Работал в авиации в г. Ульяновске на АО "Авиастаре - СП", бывший УАПК. ...

DINERO підсумовує результати року

Тимофій. 16-01-2020 15:17
Стабільне положення команії Дінеро на ринку МФО красномовно підтверджує 2 аспекти: по-перше, що банківські методи підходу до кредитування фізичних осіб віджили себе, і їх однозначно потрібно змінювати. ...

Після голкотерапії люди стають сильнішими

Анна. 06-10-2019 21:22
надайте контактні дані Марії Миськів. ...

Что такое ВсеВести.com?

ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее...

Погода

Книга жалоб Казахстана

Книга жалоб - это сайт для подачи жалобы или отзыва на государственые учреждения, бизнес, на определенных людей и на государственных служащих на территории республики Казахстан. Жалобная книга Казахстана EGOV.PRESS не является официальным ресурсом. Например, для подачи жалобы на незаконные действия прокуратуры или суда, необходимо авторизаваться через социальные сети. Также мы рекомендуем доску объявлений.

НиколаевКурсы валют

Курсы валютО проекте | Контакты | Реклама на сайте | Карта сайта