Подробно
Про роботу зі зверненнями громадянУкраина, Николаев и область | Местные новости | 09-01-2013 | Вечерний Николаев > Вести от этого источника
В адміністрацію Центрального району за 2012 рік надійшло 2256 звернень від громадян та 3953 листа від організацій різного рівня. З питань соціального захисту населення отримано 525 звернень. 894 питання, або 39% від загальної кількості звернень, стосуються комунального господарства, благоустрою, ліквідації сміттєзвалищ, питанням озеленення вулиць і кронування дерев, видачі дозволів на тимчасове складування будівельних матеріалів, попередження самовільного будівництва, оформлення дозволів на будівництво, реконструкцію та прийняття в експлуатацію житлових і не житлових приміщень. 175 питань - по захисту майнових та житлових прав дітей, 348 звернень громадян - з питання надання матеріальної допомоги. 166 питань розглянуто по забезпеченню дотримання законності і правопорядку, порушення прав громадян, незаконних дій мешканців, а також вирішення спорів між мешканцями будинків. За звітний період в адміністрацію звернулися 7 інвалідів ВВВ, 6 - учасників бойових дій, 88 - дітей війни, 165 багатодітних сімей та одиноких матерів. Источник: Вечерний Николаев | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаНиколаев![]() |
Добавить комментарий к новости "Про роботу зі зверненнями громадян"