![Інформація про роботу зі зверненнями громадян, які надійшли до міського голови, його заступників та секретаря міської ради протягом 9 місяців 2012 року](http://www.vn.mk.ua/images/userimages/thumbnails/1350313095.jpg)
Усього у зверненнях було порушено 4453 питання.
Найбільша кількість питань у зверненнях, які надійшли від мешканців міста протягом 9 місяців 2012 року, стосувалася:
- соціального захисту – 1160 (у 2011 році – 1075);
- комунальних проблем – 1124 (у 2011 році – 962);
- земельних питань – 633 (у 2011 році – 539);
- поліпшення житлових умов – 561 (у 2011 році – 519);
- будівництва та архітектури – 273 (у 2011 році – 300);
- транспорту та зв’язку – 133 ( у 2011 році – 111).
У порівнянні з 9 місяцями 2011 року у 2012 році зменшилась кількість питань з будівництва та архітектури, транспорту і зв’язку, які порушувались у зверненнях мешканців міста, але збільшилась кількість житлових питань, комунального господарства, соціального захисту та земельних питань.
З вищих органів державної влади надійшло 558 звернень. Колективних звернень надійшло 656, у минулому році - 540. У більшості колективних звернень громадяни торкаються питань житлово-комунального господарства: ремонт покрівель, будинків, водопостачання, а також благоустрою, комфортних та безпечних умов прожиття.
Повторних звернень – 17, у минулому році – 68. Кількість звернень, які надійшли від мешканців районів міста до виконкому Миколаївської міської ради, розподілились певним чином: з Центрального району – 1384, Заводського – 1125, Ленінського – 1029, Корабельного – 581.
Звернення Героїв Соціаліс-тичної Праці, інвалідів Великої Вітчизняної війни та жінок, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», розглядаються особисто міським головою. Розгляд звернень та забезпечення проведення першочергового особистого прийому цієї категорії городян взято під особистий контроль міським головою. Всього від даної категорії городян надійшло 51 звернення.
(табл.)
Протягом січня-вересня 2012 року надійшло 43 звернення від інвалідів Великої Вітчизняної війни. Поштою надійшло 24 звернення, 16 звернень було розглянуто міським головою на особистому прийомі, 1 інвалід Великої Вітчизняної війни звернувся на особистому прийомі до заступника міського голови-директора департаменту ЖКГ Миколаївської міської ради Гайдаржи В.В., 2 звернення було розглянуто на особистому прийомі до заступника міського голови Гуллєра В.І. На 28 звернень надано роз’яснення, 11 звернень знаходяться у стадії вирішення, 4 звернення вирішено позитивно.
Протягом січня-вересня 2012 року надійшло 7 звернень від «Матерів-героїнь», з них 2 звернення вирішено позитивно, на 2 звернення надано роз’яснення, 3 звернення знаходяться на стадії вирішення питань.
У зверненнях заявники порушують питання щодо поліпшення житлових умов, зовнішнього освітлення біля будинків, газопостачання, ремонту приміщень, відведення земельної ділянки для розміщення металевого гаражу, ремонту кухні після пожежі, організації торгівлі хлібом, оформлення медичного висновку для отримання пільгового спеціалізованого автотранспорту, надання матеріальної допомоги на лікування.
Особлива увага також приділяється вирішенню проблем, з якими звертаються ветерани війни та праці, громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, багатодітні сім’ї, одинокі матері та інші громадяни, які потребують соціального захисту та підтримки. В цілому від громадян, які потребують соціального захисту, протягом 9 місяців поточного року надійшло 2898 звернень.
Кількість і питома вага звернень громадян, які потребують соціального захисту:
(табл.)
Основні питання, з якими звертаються городяни цих категорій: виділення житла та поліпшення умов проживання, ремонт будинків, надання матеріальної допомоги, виділення земельної ділянки під будівництво житлового будинку.
За «телефоном довіри» до відділу по роботі зі зверненнями громадян департаменту забезпечення діяльності виконавчих органів Миколаївської міської ради за звітний період 2012 року звернулися 90 мешканців міста. Основні питання, які порушують мешканці міста за «телефоном довіри»: поліпшення житлових умов, незадовільне теплопостачання, ремонт покрівлі, надання матеріальної допомоги, відведення земельної ділянки під будівництво житлового будинку.
За звітний період на «гарячу лінію» прийнято 40 телефонних дзвінків.
На всі звернення надано вичерпні роз’яснення.
Відділ по роботі зі зверненнями громадян
департаменту забезпечення діяльності виконавчих органів
Миколаївської міської ради.
Источник: Вечерний Николаев | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Інформація про роботу зі зверненнями громадян, які надійшли до міського голови, його заступників та секретаря міської ради протягом 9 місяців 2012 року"