Ось і настав довгоочікуваний період для всіх школярів, який вони з нетерпінням чекають, – ка-ні-ку-ли! Настрій наших дітей, які закінчили п’ятий клас Першої української гімназії імені Миколи Аркаса м. Миколаєва, був не тільки радісним, піднесеним, але й дещо сумним. Ще довго гомоніли хлопці та дівчатка після свята Останнього дзвоника в своєму класі. Одні обіцяли телефонувати одне одному кожного дня або листуватися в електронному щоденнику, інші запрошували до себе в гості. Відчувалося, що їм не дуже хотілося розставатися.
Минулий навчальний рік був особливим у житті наших дітей. Пам’ятаємо, як із тривогою і радістю, хвилюванням і гордістю ми привели навчатися своїх дітей до п’ятого класу гімназії. Всі ми були із різних шкіл міста. І у кожного із нас були свої очікування, всім хотілося, щоб діти почували себе в гімназії комфортно, отримували належний рівень навчання і виховання. Будемо відверті: спочатку все було не просто, особливо під час адаптаційного періоду. А в розкладі уроків нові навчальні дисципліни – інформатика, хореографія, мистецтво, французька, англійська, німецька, російська мови. Вважаємо, що в гімназії створені всі умови для навчання: обладнані кабінети сучасними комп’ю-терними засобами, прекрасна бібліотека. А головне – в закладі відчувається повага до кожної дитини, панує атмосфера успіху. Дякуємо вчителям гімназії, які знайшли ключики до сердець наших дітей. Відчувається, що кожен учитель намагається зацікавити своїм предметом. А виявити свої знання, навіть вийти за межі шкільного підручника, допомогла п’ятикласникам загальногімназійна інтелектуально-пізнавальна гра «Шлях до зірок». Обирай свій улюблений предмет і починай подорожувати! А щоб дійти до фіналу гри, необхідно було пройти декілька випробувань: розгадати кросворд, скласти власний, дати відповідь на запитання вікторини, стати учасником заочної олімпіади. І, нарешті, серед учасників фіналу – наші учениці Марія Цуркіна і Аліна Бригар. Приємно, що Марія посіла друге місце й отримала приз-сувенір.
Протягом року діти були активними учасниками Всеукраїнських інтерактивних конкурсів, олімпіад «Колосок», «Левеня», «Кришталева сова», «Юніор-історик» та багато інших. Двадцять сім перемог здобули учні, серед них найактивніші – Марія Цуркіна, Андрій Андрієв, Андрій Неділя, Поліна Щабельська, Владислав Рукінов, Дмитро Мелех, Родіон Тарасенко, Аліна Гарбильова. Ми пишаємося ними і радіємо за їхні перші успіхи. Так тримати й надалі!
У гімназії проводяться різноманітні творчі конкурси, спортивні змагання, працюють гуртки художньої самодіяльності. Все це дає можливість нашим дітям жити цікавим гімназійним життям, розвиватися як творчі особистості. Це чудово, що педагоги знайшли і розкрили дитячі таланти або просто мрію, дали можливість реалізувати себе, показати собі та іншим своє вміння. Радували своїми танцювальними здібностями Даниїл Зайцев, Поліна Щабельська, Марія Цуркіна. А Аліна Бригар та Анастасія Щереметьєва стали активними учасниками гімназійного колективу «Дивоцвіт». Із задоволенням аплодували на Святі гімназії (1 грудня) і Святі рідної мови (21 лютого) вокальному ансамблю «Джерельце», серед учасників якого були Катерина Ярощук, Андрій Андрієв, Вероніка Абакумова, Марія Цуркіна, Марія Гарбильова. А Даніїл Зайцев, Богдан Коваль, Віктор Нихаєнко, Владислав Рукінов, Віталій Шакула навчилися грати в шахи.
Учні нашого класу були активним учасниками проекту «Славетні імена Миколаївщини» в рамках міської акції «Бузька хвиля». Під час роботи над проектом, присвяченому сторіччю від дня народження А.Б.Ганькевича, ми організували екскурсію в музей завода імені 61 комунара. Анастасія Шичаніна, Дмитро Мелих і Поліна Щабельська представили свої роботи на конкурс. І діти, і батьки раділи, що перше місце в області посіла Анастасія Щичаніна. Їй В.Д.Чайка, міський голова, вручив грамоту і цінний подарунок.
Із задоволенням згадують діти і відвідування музеїв міста, театрів, родинне свято «Все починається з родини», бал літературних героїв, дні іменинника тощо.
А подорож до історичного заповідника «Ольвія» не залишила нікого байдужим.
…Ось і закінчився наш перший рік у гімназії. Наші діти стали шестикласниками. Позаду хвилювання й очікування… А попереду – продовження цікавої подорожі по Країні знань!
За дорученням батьків 1(5)-Б класу Першої української гімназії імені Миколи Аркаса -
Ярослава Андрієва,
Тетяна Щабельська.
Источник: Вечерний Николаев | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Для нас перша українська – найкраща!"