Подробно
Як генерал міліції на прилуцькому ринку торгувавсяУкраина, Чернигов и область | Местные новости | 19-06-2012 12:50 | Всеукраїнська тижнева газета "Сіверщина" > Вести от этого источника
Начальник УМВС України в області Олександр Михайлик провів особистий прийом громадян на центральному ринку м. Прилуки. Першорядною метою виїзного прийому стала перевірка того, наскільки ретельно виконується правоохоронцями недавня ініціатива Президента України (підкріплена відповідним законодавчим актом) щодо зменшення адміністративного тиску на дрібний та середній бізнес, інформує прес-служба міліції області. Источник: Всеукраїнська тижнева газета "Сіверщина" | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЧернигов |
Добавить комментарий к новости "Як генерал міліції на прилуцькому ринку торгувався"