До міського голови, його заступників та секретаря міської ради надійшло та було розглянуто 1243 звернення громадян, в т.ч. 1032 письмових звернення та 211 звернень на особистих прийомах. У порівнянні з І кварталом 2011 року кількість звернень зменшилась на 89.
Усього у зверненнях було порушено 1315 питань.
Найбільша кількість питань у зверненнях, які надійшли від мешканців міста протягом І кварталу 2012 року, стосувалася:
соціального захисту – 416 (у 2011 році – 455);
комунальних проблем – 302 (у 2011 році – 328);
земельні питання – 173 (у 2011 році – 141);
поліпшення житлових умов – 147 (у 2011 році – 182);
будівництва та архітектури – 77 (у 2011 році – 78);
транспорту та зв’язку – 39 ( у 2011 році – 40).
У порівнянні з І кварталом 2011 року у 2012 році зменшилась кількість питань із соціального захисту, комунального господарства та житлових проблем, які порушувались у зверненнях мешканців міста, але збільшилась кількість земельних питань.
З вищих органів державної влади надійшло 133 звернення. Колективних звернень надійшло 161, у минулому році – 158 звернень. У більшості колективних звернень громадяни торкаються питань житлово-комунального господарства: ремонт покрівель, будинків, водопостачання, а також благоустрою, комфортних та безпечних умов прожиття.
Повторних звернень – 7, у минулому році – 19. Кількість звернень, які надійшли від мешканців районів міста до виконкому Миколаївської міської ради, розподілилась певним чином: з Центрального району – 406, Заводського – 326, Ленінського – 318, Корабельного – 157.
Звернення Героїв Соці-алістичної Праці, інвалідів Великої Вітчизняної війни та жінок, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», розглядаються особисто міським головою. Розгляд звернень та забезпечення проведення першочергового особистого прийому цієї категорії городян взято під особистий контроль міським головою. Всього від даної категорії городян надійшло 17 звернень.
Протягом І кварталу 2012 року надійшло 13 звернень від інвалідів Великої Вітчизняної війни. Поштою надійшло 8 звернень, 5 звернень було розглянуто міським головою на особистому прийомі. На 9 звернень надано роз’яснення, 4 звернення знаходяться у стадії вирішення.
У зверненнях заявники порушують питання щодо поліпшення житлових умов, зовнішнього освітлення біля будинків, газопостачання, ремонту приміщень, відведення земельної ділянки для розміщення металевого гаражу, ремонту кухні після пожежі, організації торгівлі хлібом, оформлення медичного висновку для отримання пільгового спеціалізованого автотранспорту.
Особлива увага також приділяється вирішенню проблем, з якими звертаються ветерани війни та праці, громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, багатодітні сім’ї, одинокі матері та інші громадяни, які потребують соціального захисту та підтримки. В цілому від громадян, які потребують соціального захисту, протягом І кварталу поточного року надійшло 986 звернень.
Основні питання, з якими звертаються городяни цих категорій: виділення житла та поліпшення умов проживання, ремонт будинків, надання матеріальної допомоги, виділення земельної ділянки під будівництво житлового будинку.
За телефоном довіри до відділу по роботі зі зверненнями громадян департаменту забезпечення діяльності виконавчих органів Миколаївської міської ради за звітний період 2012 року звернулися 32 мешканця міста. Основні питання, які порушують мешканці міста за телефоном довіри, – поліпшення житлових умов, незадовільне теплопостачання, ремонт покрівлі, надання матеріальної допомоги, відведення земельної ділянки під будівництво житлового будинку.
За звітний період на «гарячу лінію» прийнято 20 телефонних дзвінків.
На всі звернення надано вичерпні роз’яснення.
***
ІНФОРМАЦІЯ про роботу зі зверненнями громадян, які надійшли до виконавчих органів Миколаївської міської ради протягом
1 кварталу 2012 року
Протягом 1 кварталу 2012 року до виконавчих органів Миколаївської міської ради надійшло 5999 звернень, з них письмових звернень – 4315. У порівнянні з аналогічним періодом 2011 року кількість звернень зменшилась на 798. На особистих прийомах керівників виконавчих органів було розглянуто 589 звернень.
Кількість звернень, які надійшли до виконавчих органів міської ради уперше, – 5816, повторних звернень – 28.
До виконавчих органів міської ради надійшло пропозицій (зауважень) – 6, заяв (клопотань) – 5880, скарг – 113.
До виконавчих органів міської ради звернулися 2437 чоловіків та 3092 жінок.
Кількість колективних звернень, які надійшли протягом 1 кварталу 2012 року, – 468, анонімних – 8.
До виконавчих органів Миколаївської міської ради надійшло 1432 звернення від пільгової категорії громадян: з них, від інвалідів Великої Вітчизняної війни – 42, Героїв Соціалістичної Праці – 1, учасників бойових дій – 66, учасників війни – 148, матерів-героїнь – 6, інвалідів – 599, дітей – 2, багатодітних сімей – 179, одиноких матерів – 57, осіб, які постраждали від аварії на ЧАЕС, – 25, дітей війни – 307.
Основні питання, з якими громадяни пільгової категорії зверталися до виконавчих органів міської ради, – регулювання земельних відносин, ремонт будинків і квартир, ремонт покрівель, відсутність теплопостачання, благоустрій вулиць, вивіз сміття, надання матеріальної допомоги, виділення житла, забезпечення пільговими медикаментами, проведення оперативного лікування.
Станом на 01.04.12 вирішено позитивно 2388 звернень (у 2011 році – 2594), надано роз’яснення на 2048 звернень (у 2011 році – 2483), відмовлено у задоволенні на 43 звернення (у 2011 році – 27).
Порівняння кількості питань, поставлених у зверненнях громадян, які надійшли у 2011-2012 роках:
Відділ по роботі зі зверненнями громадян департаменту забезпечення діяльності виконавчих органів Миколаївської міської ради.
Источник: Вечерний Николаев | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Інформація про роботу зі зверненнями громадян, які надійшли до міського голови, його заступників та секретаря міської ради протягом 1 кварталу 2012 року"