Нагадати пароль | Реєстрація
Субота, 18 травня 2024
Найкращі детективи світу

Новини каналу ДТП

Вибрати дату
RSS

На Дніпропетровщині потонув мікроавтобус з пляжниками

9 липня 2015, 21:30

Безглузда ДТП на Дніпропетровщині занапастила життя трьох людей, ще двом поталанило вижити. В Ново-Московському районі автобус з пляжниками, який стояв на березі, несподівано зрушив з місця і пішов під воду за лічені секунди.

9 липня. Друга година ночі. Кілька хвилин тому поблизу селища Орлівщини з річки витягли мікоавтобуса "Мерседес". В салоні іномарки троє мертвих людей - 45-річний чоловік та двоє дівчат вісімнадцяти і двадцяти років. Поряд із машиною в шоковому стані блукає 49-річний водій Сергій. Йому та жінці, що сиділа на передньому пасажирському сидінні, поталанило вижити. Чоловік, затинаючись, розповідає: компанія друзів допізна відпочивала на березі. Згодом зібрали речі й вирішили їхати по домівках. Та щойно запрацював двигун, як машина стала неконтрольованою. Повний людей мікроавтобус покотився і впав у річку.

Сергій, водій мікроавтобуса:

- Двери заблокировались, покатилась машина. Я пытался нажать на тормоз, на ручник... Она покатилась и всё.

За лічені секунди "Мерседес" занурився на глибину трьох метрів. Люди відчайдушно намагалися знайти вихід. Передні дверцята вдалося відімкнути, задні - ні.

Олександр Шевченко, заступник керівника Держслужби з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області:

- Дві особи, які знаходилися на передньому сидінні, змогли вибратися з машини, а три чоловіка залишилися в салоні, тому що двері були заблоковані.

Вдихнувши свіжого повітря, водій буса, якому пощастило виринути, кинувся рятувати бранців. Він знову і знову пірнав. Та відімкнути двері під водою і врятувати збожеволівших від жаху людей йому так і не вдалося.

Сергій, водій мікроавтобуса:

- Нырнул сразу. Заднюю дверь - никак. Боковую - тоже никак. Чуть сам не утопился.

Надвечір четверга призвідникові аварії, в якій загинули троє людей, оголосили про підозру. За клопотанням прокуратури до кінця слідства власника "Мерседеса", якому загрожує до десяти років позбавлення волі, триматимуть під вартою.

Артур Терещенко, Олександр Самсонов
Коментарі
Ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Текст
Поле обов'язкове для заповнення
Захист
Ви ввели невірний захисний код
Ксю хорошо же ты проинформирована ,что даже Катю пере крестила. С какой радости она ее кресная мне интересно вы наверное больше родителей знаете
3435 14.07.2015, 21:06 ответить
Его если не посадят то люди устроят само суд это 100%
3435 14.07.2015, 18:57 ответить
Ксю но почему она тогда за деньги больше переживала чем за родную дочь и говорила что у нее вообще нет (как бы и не было )дочери
3435 14.07.2015, 17:04 ответить
Марьяна , пидором это с моей точки зрения , так как даже свою родную не спасти
3435 14.07.2015, 16:49 ответить
Ксю ты кто такая откуда ты знаешь что женщина была в шоке
3435 14.07.2015, 16:45 ответить
Я вообще не представляю, кем нужно быть что бы не спасать девочек!!!!
Марьяна 13.07.2015, 23:17 ответить
только человеком который думает только о себе, и врядле его посадят откупиться сволочь, и будет ходить как нив чём не бывало. Топить таких надо сволочей и ублюдков
Viki 22.07.2015, 09:42 ответить
Почему видео не воспроизводится?
Проверьте!
3553 11.07.2015, 21:59 ответить
А почему интервью давал только мужчина?Что с женщиной которая выбралась?
Пик 10.07.2015, 19:05 ответить
А женщина была в шоке, дочь умерла, крестница, друг семьи и мужу срок припаяли! Как бы вы тогда общались с телевизионщиками
КсЮ 12.07.2015, 11:09 ответить
Так как мать поначалу сбежала ей вообще оправдания нет, нормальная мать спосалаб детей. И о чем говорит водитель как нашина скатилась если там до глубины 3 метров метров 15 от берега р там течения нет это озеро. Просто ехал на большой скорости и вьехал в речку и сам свою задницу спасло сволочь сажать таких надо
viki 12.07.2015, 19:15 ответить
Ты кто такая распинашка , прикрывалка чужих жоп
3435 18.07.2015, 06:31 ответить
Девчонки, земля вам будет пухом!,,помним,любим,скорбим! Вы всегда останетесь в наших сердцах!!!!
КсЮ 10.07.2015, 18:54 ответить
Я в это не поверю никогда , что сами выбрались , а детей оставили причем еще родную дочь . Скоты топиться надо было но детей выталкивать . Бред про двери блокированные и про скат машины пить меньше надо было .
6909 10.07.2015, 17:10 ответить
сколько мне нужно посмотреть сраных реклам, что бы пошел ролик проигрываться? мудаки
Макс 10.07.2015, 16:42 ответить
Ну Ви не профі. Лице покійної дівчини моглиб квадратиками закрити. Земля пухом покійним.
Saddam 09.07.2015, 21:52 ответить
І що це за Ново-Московський район? Такого району в Україні немає.
Єнот 09.07.2015, 21:49 ответить
Є такий район в Дніпропетровській області novomosk-rnКРАПКАdpКРАПКАgovКРАПКАua забери слово крапка
Saddam 09.07.2015, 22:02 ответить
Есть.карту Нада знать Украины Днепропетровська обл.Новомосеовський р-н.с.Орливщина! Две девочки Екатерины утонули!если не знаете не чего писать всякий бред
КсЮ 10.07.2015, 18:51 ответить
Эй, знаток карты Украины... Грамматика на ноле... садись, тебе двойка...
эн 11.07.2015, 11:13 ответить
Видимо Вы, уважаемый(ая), в школе не учились... На нУле правильно писать, а в голове у ВАС полный НОЛЬ.
Садитесь, ВАМ двойка.
Почему вы "тыкаете" незнакомому человеку? Гнилое воспитание или завышенная самооценка?
Юрий 13.11.2015, 07:01 ответить
Такой район - то есть но название его не правильно написано в тексте. Поэтому человек и возмутился... а вы сразу карту знать
эн 11.07.2015, 11:11 ответить

Телебачення для всієї родини

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.